Teleteksti
Vip/Kultura

Patrisi dhe Tuna me këtë veprim ‘vulosin’ ndarjen e tyre

patrisi-dhe-tuna-me-kete-veprim-‘vulosin’-ndarjen-e-tyre

Djali i ish-çiftit ka festuar ditëlindjen. Dhe, natyrisht se Tiani ka marrë urime nga prindërit e tij.

Përmes rrjetit social Instagram, ata e kanë uruar me nga një fotografi në të njëjtën kohë edhe kanë shkruar fjalë plot dashuri për të.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, Patris Berisha ka ndarë një imazh të djalit derisa ka shkruar:
“Tian Patris 4”, ndërsa mori edhe komente të shumta nga miqtë të cilët e uruan për ditëlindjen e djalit të tij.

Ndërsa, Tuna në storien e saj ka ndarë fotografi nga festa e ditëlindjes duke i shkruar edhe një urim teksa nuk ka publikuar imazhe tjera duke mos zbuluar pjesëmarrjen e ish-partnerit të saj.

Loading...

“4 vite jetë, shpresë, dashuri dhe lumturi pafundësisht gëzime duke parë çdo mëngjes buzëqeshjen tënde duke ndjerë çdo mëngjes përqafimet më të ngrohta e sinqerta të marra ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e parë”, kanë qenë fjalët e Tunës e cila e ka fshirë këtë postim dhe nuk figuron më në rrjetet e saj sociale.

Ndryshe, Tuna dhe Patrisi ka kohë që i kanë ndarë rrugët si çift, arsyen e ndarjes nuk e kanë bërë publike asnjëherë.

Tjera nga rubrika

Konsiderohet nusja më e veçantë në Kosovë – kush është Monda?

Teleteksti

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë