Teleteksti
Sport

Përfundon ndeshja Bayern – Schalke, këto janë notat e lojtarëve

perfundon-ndeshja-bayern-–-schalke,-keto-jane-notat-e-lojtareve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Bayernit dhe Schalkes.

Leroy Sane ka bërë një debutim ëndrrash me skuadrën e Bayern Munich.

Bayern e ka nisur sezonin e ri me fitore 8:0 kundër Schalke 04, në një ndeshje ku shkëlqyen dy anësoret e skuadrës.

Serge Gnabry kontribuoi me tri gola në këtë ndeshje, duke marrë notën 10 nga vlerësimet e ‘WhoScored’.

Loading...

Edhe Leroy Sane pati paraqitje të mirë, duke regjistruar një gol dhe dy asistime.

Më poshtë u sjellim vlerësimet për të gjithë lojtarët që u paraqitën në këtë ndeshje.

Tjera nga rubrika

Samir Ujkani reagon pas paraqitjeve të fundit të Kombëtares

Teleteksti

Barcelona merr këtë vendim për Messin

Teleteksti

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Teleteksti

Aro Muric vjen me mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

Teleteksti

Vedat Muriqin, debuton për Lazion kundër Sampdorias

Teleteksti

Maldini në aksion, në janar do ta sjell talentin e madh të mesfushës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Përfundon ndeshja Bayern – Schalke, këto janë notat e lojtarëve

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min