Teleteksti
Sport

Po kërkohet nga Inter, ky është vendimi i Granit Xhakës për të ardhmen

po-kerkohet-nga-inter,-ky-eshte-vendimi-i-granit-xhakes-per-te-ardhmen

Xhaka kërkohet nga Interi.

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit.

Xhaka nisi këtë edicion si titullarë, por kohën e fundit ka nisur të jetë në stol derisa treshja Thomas Partey, Mohamed Elneny dhe Dani Ceballos janë para tij, transmeton lajmi.

Thuhet se “Neurazurët” janë të hapur që ta shkëmbejnë me mesfushorin Christian Eriksen gjatë afatit dimëror.

Loading...

Sidoqoftë, sipas Calciomercato, 28-vjeçari nuk është i interesuar dhe do e refuzojë këtë ofertë.

Pritet që Xhaka nesër të jetë titullarë ndaj Leeds Unitedit, meqenëse Partey dhe Elneny mungojnë.

Tjera nga rubrika

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Teleteksti

Reali merr lajmin e keq para ndeshjes me Interit

Teleteksti

Vdes kapiteni legjendar i Man Utd

Teleteksti

Giroud befason me klubin e ri

Teleteksti

Ylli i madh afër rinovimit të kontratës me Romën

Teleteksti

Thellohet kriza te Juventusi, lëndohet edhe ky lojtar

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë