Teleteksti
Kronika

Policia e Kosovës arreston 33 persona

Policia e Kosovës arreston 33 persona

33 persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit.

24 prej tyre janë dërguar në mbajtje, kurse dy të tjerë në vuajtje të dënimit.

Loading...

Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë me vepra të ndryshme penale.

Loading...

Tjera nga rubrika

Arrestohet polici i cili vodhi armë e motosharra nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Sulmon fizikisht të dashurën

Teleteksti.com

Zubin Potok: Polici serb vjedh armë nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Dënohet 3 vjet burg dhe 3 mijë euro gjobë për blerje dhe shitje të narkotikëve

Teleteksti.com

SHKK-ja ia pezullon lejen e punës një të burgosuri që s’u gjet në vend pune

Teleteksti.com

Një 18 vjeçar gjendet pa shenja jete, në Prizren

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë