Teleteksti
Lajme

Prangoset mbi dhjetë persona, përfshirë policë në aksionin e Policisë në Karaçevë

prangoset-mbi-dhjete-persona,-perfshire-police-ne-aksionin-e-policise-ne-karaceve

Aksioni i Policisë në Karaçevë, prangosen mbi dhjetë persona, përfshirë policë.

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës po zhvillon një operacion të madh në Karaçevë të Kamenicës, zonë kjo kufitare mes Kosovës dhe Serbisë.

Cak i goditjes janë kazinotë të cilat që një kohë të gjatë ushtrojnë veprimtarinë ilegale.

Deri në këto momente raportohet për mbi dhjetë të prangosur, derisa operacioni është duke vijuar.

Loading...

Mësohet se në mesin e të prangosurve janë edhe shumë zyrtarë të policisë së Kosovës.

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Prangoset mbi dhjetë persona, përfshirë policë në aksionin e Policisë në Karaçevë

nga Teleteksti.com koha e leximit: <1 min