Teleteksti
Sport

Publikohen formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari

publikohen-formacionet-zyrtare:-juventus-–-cagliari

Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari.

Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Cagliarit, e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A.

Dy skuadrat kërkojnë rezultat pozitiv, pavarësisht mungesave, shkruan lajmi.net.

Formacionet titullarë tashmë janë publikuar:

Loading...

Juventus: Buffon, Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo, Bernardeschi, Arthur, Rabiot, Kulusevski, Morata, Ronaldo.

Cagliari: Cragno, Zappa, Pisacane, Klavan, Walukiewiz, Tripaldelli, Marin, Rog, Ounas, Pedro, Simeone.

Ndeshja nis në ora 19:45.

Tjera nga rubrika

Skudra shumë e njohur e do Eriksenin në afatin e janarit

Teleteksti

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Teleteksti

Reali merr lajmin e keq para ndeshjes me Interit

Teleteksti

Vdes kapiteni legjendar i Man Utd

Teleteksti

Giroud befason me klubin e ri

Teleteksti

Ylli i madh afër rinovimit të kontratës me Romën

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë