Teleteksti
Vip/Kultura

Qëndresa e Labit bëhet gai për të dal, kaq me stil po duket

qendresa-e-labit-behet-gai-per-te-dal,-kaq-me-stil-po-duket

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

Teleteksti

Elita me vajzën kthehen në shtëpi, iu bë kjo pritje madhështore

Teleteksti

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Teleteksti

Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

Teleteksti

Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës as pas ndarjes nga Kimi

Teleteksti

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë