Teleteksti
Lajme

Rekord i zi në Maqedoni, 25 të vdekur dhe 1 mijë e 182 raste me Covid-19

rekord-i-zi-ne-maqedoni,-25-te-vdekur-dhe-1-mije-e-182-raste-me-covid-19

25 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve e fundit.

25 persona kanë vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe, nga 3 mijë e 109 testime, 1 mijë e 182 kanë rezultuar pozitivë.

Gjithashtu, MSH-ja njofton se janë shëruar 707 pacientë.

Loading...

Shkupi ka regjistruar 544 raste të reja, duke u radhitur si qyteti më i prekur nga koronavirus.

Tjera nga rubrika

Këto lagje të Prishtinës mund të mbesin pa ujë

Teleteksti.com

Nëna e Ramush Haradinajt shtrihet në spital, kjo është arsyeja

Teleteksti.com

Thaçi dhe të tjerët në paraburgimin e Hagës nuk mund të vizitohen nga familjarët

Teleteksti.com

Selmanaj të trajtohet njëjtë si Jabllanoviqi, kjo është kërkesa e deputetet së VV-së

Teleteksti.com

Kosova furnizohet me pajisje mjekësore për menaxhimin e koronavirusit

Teleteksti.com

Hoti: Këngëtari Ismet Peja ka hyrë në historinë artistike të Kosovës

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë