Teleteksti
Vip/Kultura

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

rona-nishliu-behet-nene-per-here-te-dyte

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Rona Nishliu është bërë për herë të dytë.

Rona ëstë bërë nënë e një djali, përcjell ORAinfo.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

“10.12.2020 ditë e mrekullueshme sot! Familjes sonë iu shtua engjëlli Bardhyl, mbret i zemrave tona tashmë. Gëzimi është shtuar apo infinit-fishuar me ardhjen tënde o miniaturë e përkryer. Në ditë të rëndësishme si këto por dhe të ngarkuara emocionalisht nga situata pandemike, mbikqyrja profesionale shëndetësore është gjithçka. Ndaj dua të falenderoj ekipin e @spitaliamerikanprishtine me në krye dr. Goksu Goc për shërbimin profesional të ofruar ngrotësisht dhe me shumë kujdes e dashuri. Mirësi e mirëqenie për të gjithë të porsalindurit por dhe gjithë fëmijët, në këtë kohë pandemie. Ju dua ?” – ka shkruar Rona./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti

Kaq shumë e duan njëra-tjetrën, Kaltrina publikon pamjet më të bukura të dy vajzave të saj

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë