Teleteksti
Lajme

Rrahje mes disa personave në kryeqytet, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

rrahje-mes-disa-personave-ne-kryeqytet,-dalin-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes

Ka ndodhur një rrahje mes disa personave në Prishtinë.

Para pak çastesh një rrahje masive ka ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë apo siç njihet ndryshe “te kafet e vogla”.

Ky incident ka bërë që aty të shihet një numër i madh i policëve, të cilët kanë arritur ta vënë situatën nën kontroll.
Raportohet për disa të prangosur.

Dëshmitarët kanë thënë se bëhet fjalë për rrahje ndërmjet disa personave.

Loading...

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Rrahje mes disa personave në kryeqytet, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

nga Teleteksti.com koha e leximit: <1 min