Teleteksti
Vip/Kultura

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, postimi prekës i Dafina Zeqirit

“sa-e-thelle-eshte-dashuria-jote-per-mua”,-postimi-prekes-i-dafina-zeqirit

Dafina Zeqiri ka publikuar një foto.

Dafina Zeqiri është duke djegur rrjetin me publikimet e shpeshta.

Është një ndër artistet më të komentuara në showbiz për aryse të ndryshme e njëra ndër to gjithmonë do të mbetet dukja e veçantë, e cila çdo herë befason fansat, shkruan lajmi.

Ndërsa në publikimin e fundit në Instagram, bukuroshja brune shfaqet mjaft joshëse me poza të ndryshme delikate para kamerës.

Loading...

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, thotë ajo krah fotografive dhe nuk dihet se a është një pyetje drejtuar dikujt apo vetëm një rresht i pëlqyer nga Dafina.

Dafina së fundmi është duke shijuar suksesin e projektit muzikor, “Zili zili”, këngë e cila ka mledhur rreth 4 milionë klikime për disa javë.

Tjera nga rubrika

Lulja shfaqet e veshur me shumë stil, mori vëmendjen me pozën e fundit

Teleteksti

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Sevdai Radogoshi vjen me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë, familja e miqtë mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundt

Teleteksti

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

Teleteksti

Ylka Kuqi ju përlot me postimin pas vdekjes së Ismet Pejës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë