Teleteksti
Sport

Shikoni golin fantastik të Leo Messit VIDEO

shikoni-golin-fantastik-te-leo-messit-video

Barcelona ka arritur ta shënojë edhe golin e dytë në pjesën e parë ndaj Alavesit.

Ishte Leo Messi i cili shënoi një gol të mrekullueshëm pak sekonda para se të mbyllej pjesa e parë.

Paraprakisht për Barcelonën realizoi Trincao.

The post Shikoni golin fantastik të Leo Messit VIDEO appeared first on Ballkani.info.

Loading...

Tjera nga rubrika

Shala prezantohet te Stabaeku

Teleteksti

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Teleteksti

Ibra e Mihajloviç “vjedhin” skenën e Sanremos, zbulojnë detaje interesante

Teleteksti

Khabib zbulon frikën më të madhe që Ronaldo ka për Cristiano Junior

Teleteksti

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Teleteksti

Skitari Albin Tahiri fiton normë olimpike

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë