Teleteksti
Bota/Rajoni

Shpëtojnë burrin në bunar, por ja çfarë gjetën në pantallonat e tij

Shpëtojnë burrin në bunar, por ja çfarë gjetën në pantallonat e tij

Mukush Kushwaha ra në një pus në fshatin Bhairav Dera në Uttar Pradesh, Indi.

Fatmirësisht kalimtarët e panë dhe e shpëtuan, por kur e nxorën nga pusi, u tronditën pasi gjetën një kobër helmuese në pantallonat e tij.

Loading...

Fshatarët ndoqën gjarprin e rrezikshëm me shkop, ndërsa burri u transportua në spital.

Ai ishte me fat pasi gjarpri i rrezikshëm nuk e kafshoi.

Loading...

Tjera nga rubrika

Gjest i madh nga 90-vjeçarja me Coronavirus, refuzon ventilatorin: Jepjani një më të riu

Teleteksti

Infektohet me koronavirus mjeku që u rikthye nga pensioni në vijën e parë të luftës

Teleteksti

E dhimbshme: 13 vjeҫari vdes nga koronavirusi, nuk kishte asnjë sëmundje tjetër

Teleteksti

Shkon në 131 numri i viktimave nga koronavirusi në Turqi

Teleteksti

SHBA njofton se kur do të testohet në njerëz, vaksina për koronavirusin

Teleteksti

Ngjarje e rëndë: Pas disa ditësh izolim, kryefamiljari vret gruan, dy vajzat dhe vetën

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë