Teleteksti
Auto&Tech

Shumë shpejt pa mbushës Samsung

shume-shpejt-pa-mbushes-samsung

Samsung, shumë shpejt pa mbushës.

E gjitha kjo thuhet se po ndodh sepse shumica e njerëzve tashmë kanë mbushës.

Sipas thashethemeve të reja, Apple nuk do të përfshijë më mbushës për iPhone të ardhshëm. Tani Samsung duhet të heqë këtë pajisje në të ardhmen. Siç raporton faqja koreane ETNews, Samsung dëshiron të kursejë më shumë. Për shembull, çmimi i telefonave inteligjentë që mbështesin 5G nuk duhet të rritet më tej, transmeton Telegrafi.

Meqenëse mbushësit Samsung janë të standardizuar USB-C, shumë njerëz do të kishin një mbushës të përshtatshëm sidoqoftë.

Loading...

Sidoqoftë, supozohet se pajisjet e para Samsung të intervalit të mesëm do të dorëzohen pa një ngarkues nga viti i ardhshëm.

Pajisjet premium Samsung Galaxy Note 20 dhe Galaxy Fold 2, të cilat do të prezantohen në gusht të këtij viti, do të dorëzohen ende me gamën e plotë të aksesorëve si zakonisht.

Tjera nga rubrika

Paralajmërimi i WhatsApp për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

Teleteksti

Kjo është bateria që rri e mbushur pesë ditë

Teleteksti

Pse po blihen “telefonat klasikë” në vitin 2020

Teleteksti

Kjo është vetura më e shpejtë se Bentley Bentayga Speed

Teleteksti

Shpejtësia marramendëse në pistë garash e Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi

Teleteksti

Ja shtetet që prodhojnë më së shumti vetura

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë