Teleteksti
Sport

Skudra shumë e njohur e do Eriksenin në afatin e janarit

skudra-shume-e-njohur-e-do-eriksenin-ne-afatin-e-janarit

Gjiganti gjerman e do Eriksenin në afatin e janarit.

Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar.

Gjiganti gjerman është i lidhur me lojtarin që nga tetori dhe shpreson që në afatin dimëror të arrijë marrëveshje me “Neurazurët” për huazim.

28-vjeçari nuk është në planet e Antonio Conte dhe kjo është dëshmuar, meqenëse qëndron në stol shumicën e ndeshjeve.

Loading...

Lojtari gjithashtu është i lidhur me rikthimin në Angli, të Manchester Unitedi ose Arsenali.

Mbetet të shihet nëse Dortmundi do arrijë ta transferojë Eriksenin në janar.

Tjera nga rubrika

Këto janë ekipet që kaluan fazën e grupeve të Europa League

Teleteksti

Real Betis vihet pas lojtarit që dështoi te Arsenal

Teleteksti

Këta janë trajerët më të paguar të Serie A

Teleteksti

Arsenal i pamposhtur, e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë

Teleteksti

Sparta Prague – AC Milan: Formacionet zyrtare

Teleteksti

Ish-presidenti i Real Madridit: Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë