Teleteksti
Sport

Sparta Prague – AC Milan: Formacionet zyrtare

sparta-prague-–-ac-milan:-formacionet-zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Sparta Prague – AC Milan.

Sot luhet ndeshja ndërmjet Sparta Prague dhe AC Milan, në kuadër të xhiros së gjashtë të Europa League.

Djemtë e Stefano Piolit e kanë siguruar kalimin tutje, por vendi i parë do t’ju lehtësonte punë ‘Rossonerëve’ për fazën e ardhshme.

Aktualisht Lile është lider i grupit me 11 pikë, një më shumë se Milan.

Loading...

Këto janë formacionet zyrtare të klubeve.

Sparta Prague: Heča – Vitík, Plechatý, Lischka – Ëiesner, Sáček, Souček, Karabec, Polidar – Minčev, Plavšić.

AC Milan: Tatarusanu; Conti, Duarte, Kalulu, Dalot; Krunic, Tonali; Castillejo, Maldini, Hauge; Colombo.

Tjera nga rubrika

Këto janë ekipet që kaluan fazën e grupeve të Europa League

Teleteksti

Real Betis vihet pas lojtarit që dështoi te Arsenal

Teleteksti

Këta janë trajerët më të paguar të Serie A

Teleteksti

Arsenal i pamposhtur, e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë

Teleteksti

Ish-presidenti i Real Madridit: Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino

Teleteksti

Këta janë trajerët më të paguar të Serie A

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë