Teleteksti
Sport

Tronditet sporti shqiptar, vdes nga koronavirusi trajneri i boksit

tronditet-sporti-shqiptar,-vdes-nga-koronavirusi-trajneri-i-boksit

Koronavirusi ia merr jetën trajnerit të boksit, Skënder Kurtit.

Ai trajtohej pres disa javësh në këtë spital nga koronavirusi dhe ndodhej në gjendje të rëndë.

Përpara një jave Kurti pësoi vdekje klinike dhe po trajtohej me frymëmarrje të drejtuar në reanimacion. Ende ministria e Shëndetësisë nuk ka dhënë një njoftim zyrtar duke u ndalur deri tani në 20 viktima.

Për ndarjen e tij nga jeta ka reaguar edhe nënkryetari i PD-së Edi Paloka që shkruan në Facebook: “Të qoftë dheu i lehtë Ner Kurti! Nuk arrij ta besoj që këtë herë nuk ja dole!”

Loading...

Tjera nga rubrika

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Teleteksti

Interi jep lajmin e shumëpritur, ylli i madh po rikthehet në skuadër

Teleteksti

Përfundon ndeshja Bayern – Schalke, këto janë notat e lojtarëve

Teleteksti

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Teleteksti

Bayern – Schalke, ndodh e papritura në ndeshje

Teleteksti

Liverpool arrin marrëveshje me yllin e madh

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë