Teleteksti
Jetë

Urgjentisht dërgojeni te mjeku fëmijën nëse merr frymë kështu

urgjentisht-dergojeni-te-mjeku-femijen-nese-merr-fryme-keshtu

Nëse fëmija merr frymë kështu, urgjentisht dërgojeni te mjeku.

Blogerja dhe nëna Charlie O’Brien ka publikuar një video të bebes së saj, e cila është xhiruar vitin e kaluar, por e cila shumë prindërve do t’u ndihmojë.

“Kur Luna ishte vetëm katërjavëshe, ishte e qetë gjatë gjithë ditës dhe mezi qante, gjë që është gjë e pazakonshme për të”, ka thënë në video.
Duke vëzhguar vajzën e vet se si flinte, ka vërejtur diçka të pazakonshme.

“E shikoja si flinte pranë meje dhe e kuptova që diç nuk ishte në rregull. Ia zbërtheva rrobat dhe pashë diç të pazakonshme, thotë ajo, duke menduar për mënyrën se si bebja merrte frymë.

Loading...

“Tërheqja brenda e brinjëve me rastin e frymëmarrjes është shenjë që beben duhet menjëherë ta dërgoni te mjeku!

Ka pasur bronkiolitis dhe nivel shumë të ulët oksigjeni. Fatmirësisht, pasi që gjithë natën ka qenë e furnizuar me oksigjen u përmirësua mirë”, përcjell telegrafi.

Tjera nga rubrika

Studimi thotë se maskat plastike nuk iu mbrojnë nga Covid-19

Teleteksti

Vaksina e Oksfordit është e sigurtë dhe efikase – do të ketë ndikim të madh në pandeminë e COVID-19

Teleteksti

Cilat janë efektet anësore të vaksinës Pfizer BioNTech?

Teleteksti

Kur ndihet ndikimi i vaksinës kundër koronavirusit? Flet eksperti italian

Teleteksti

19-vjeçarja postim prekës për shoqen pas aksidentit: Pse unë shpëtova dhe ti jo

Teleteksti

Shkencëtarët zbulojnë shenjat më të rënda të koronavirusit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë