Teleteksti
Teleteksti TV

Videoja tregon se sa luksoz është Mercedes S-Class 2021

videoja-tregon-se-sa-luksoz-eshte-mercedes-s-class-2021

Brendësia e automjetit është edhe më digjitale dhe inteligjente, pasi edhe hardueri edhe softueri kanë bërë përparime të mëdha, transmeton Telegrafi.

Pesë ekrane të shkëlqyer dhe të mëdha, pjesërisht me teknologjinë OLED, e bëjnë kontrollin e funksioneve të automjetit dhe komoditetit edhe më të lehtë.

S-Class ka qenë gjithmonë një vend për udhëtime të rehatshme dhe punë të qetë.

Me gjeneratën e re, pjesa e brendshme është evoluar plotësisht, dhe pothuajse është një strehë midis shtëpisë dhe vendit të punës.

Loading...

Asistenti i zërit “Hej Mercedes” është edhe më i aftë për të mësuar dhe për të dialoguar me aktivizimin e shërbimeve në internet në aplikacionin Mercedes.

Në S-Class asistenti i zërit mund të kontrollohet edhe nga pjesa e pasme.

Tjera nga rubrika

Edicioni i iPhone 12 Pro Space Odyssey me një çmim prej afro 6 mijë eurosh

Teleteksti

Lamborghini Urus me një pamje krejtësisht tjetër, po lë “gojëhapur” të gjithë

Teleteksti

Aksident në vlerë prej dy milionë eurosh: Si i goditi treni këto vetura

Teleteksti

Shenja në iOS 14 që tregon nëse dikush po iu përgjon

Teleteksti

Donald Trump ndalon shkarkimin e TikTok-ut për amerikanët

Teleteksti

Këto 6 “simptoma” tregojnë se vetura juaj ka nevojë urgjente për një mekanik

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë