Teleteksti
Kronika

Vidhen barëra e para të gatshme në një barnatore në Fushë-Kosovë

Vidhen barëra e para të gatshme në një barnatore në Fushë-Kosovë

Një person nga Fushë-Kosova ka informuar se persona të panjohur kanë hapur me forcë derën e barnatores së tij dhe nga aty kanë vjedhur barëra në vlerë të konsiderueshme, si dhe para të gatshme në euro.

Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Loading...
Loading...

Tjera nga rubrika

Arrestohet polici i cili vodhi armë e motosharra nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Sulmon fizikisht të dashurën

Teleteksti.com

Zubin Potok: Polici serb vjedh armë nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Dënohet 3 vjet burg dhe 3 mijë euro gjobë për blerje dhe shitje të narkotikëve

Teleteksti.com

SHKK-ja ia pezullon lejen e punës një të burgosuri që s’u gjet në vend pune

Teleteksti.com

Policia e Kosovës arreston 33 persona

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë