Teleteksti
Vip/Kultura

Violeta Kukaj nuk e ka ndërmend të ndalet, me këtë fustan do t’i ‘shashtirsë’ meshkujt

violeta-kukaj-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet,-me-kete-fustan-do-t’i-‘shashtirse’-meshkujt

Pas paraqitjes së shumë komentuar në imazhet e fundit, Violetë Kukaj vazhdon të vërë në pah dukjen rinore dhe linjat trupore.

Këngëtarja e mirënjohur, Violeta Kukaj-Retkoceri, është komentuar shumë ditëve të fundit.

Paraqitja e saj më rinore dhe e freskët në fotografitë e reja, bëri që këngëtarja e shumë pëlqyer e publikut, të marrë komplimente të shumta në imazhet e fundit.

Tani, ajo ka publikuar sërish një fotografi tjetër në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah figurën e saj trupore, veshur me një fustan elegant.

Loading...

Fustani i kuq me preje te këmba, e bëri Violetën të duket mjaft tërheqëse dhe fine në fotografinë e ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit.

Kukaj-Retkoceri ka treguar më parë se është mjaft e kujdesshme ndaj dukjes dhe shëndetit të saj.

Ajo është shprehur se preferon të shkojë në palestër dhe si rezultat ka arritur të ketë linjat të lakmueshme trupore në moshën që ka.

Trajtimet estetike dhe përkujdesja e makijazhit dhe flokëve janë një tjetër element që ajo i kushton shumë kujdes, e që i ndihmon të ketë një imazh të kuruar para publikut.

Tjera nga rubrika

Learta befason ndjekësit me këtë foto të para disa vitesh

Teleteksti

Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër

Teleteksti

Neca sërish shtatzënë? Shikoni si po e fshehë barkun

Teleteksti

Kaltrina lajmërohet nga palestra, format e saj trupore morën tërë vëmendjen

Teleteksti

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

Teleteksti

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë