Teleteksti
Lajme

Vjen reagimi nga komuna e Kamenicës pas ndërhyrjes së Njësisë Speciale në Karaçevë

vjen-reagimi-nga-komuna-e-kamenices-pas-nderhyrjes-se-njesise-speciale-ne-karaceve

Ndërhyrja e Njësisë Speciale në Karaçevë, reagon komuna e Kamenicës.

Nënkryetari i Komunës së Kamenicës, Faton Jakupi, ka mirëpritur aksionin e policisë së Kosovës në Karaçevë.

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës po zhvillon një operacion të madh në Karaçevë të Kamenicës, zonë kjo kufitare mes Kosovës dhe Serbisë.

Cak i goditjes janë kazinotë të cilat që një kohë të gjatë ushtrojnë veprimtarinë ilegale.

Loading...

“Aksioni i sontëm i Policisë së Kosovës është për tu admiruar. FJ.”, shkroi Jakupi në Facebook.

Ndërkohë kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, është parë në vendin e ngjarjes.

Deri më tani janë disa persona të arrestuar ndërsa aksioni po zhvillohet në disa lokacione.

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Vjen reagimi nga komuna e Kamenicës pas ndërhyrjes së Njësisë Speciale në Karaçevë

nga Teleteksti.com koha e leximit: 1 min