Teleteksti
Vip/Kultura

Vlora Çitaku del me shoqe për të pirë, ja ku i ka dërguar

vlora-citaku-del-me-shoqe-per-te-pire,-ja-ku-i-ka-derguar

Ku i dërgoj Vlora Çitaku shoqet e saj për ta pirë nga një gotë?

Vlora Çitaku është një nga figurat potente të poltikës në vend, e angazhuar në jetën publike prej shumë vitesh, qysh kur ishte krejt e re, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, ndër vite pati poste me rëndësi, ndërkaq vitet e fundit ishte Ambasadore e Kosovës në SHBA, ku bëri një punë të shkëlqyer.

Vlora, është kthyer në Kosovë dhe këto kohë thjeshtë po çmallet me njerëzit e saj të afërt.

Loading...

Në vikend, ish Ambasadorja ka dalë me shoqe për nga një gotë dhe siç duket nga foto, ato kanë kaluar shumë bukur nën shoqërinë e njëra tjetrës. Gëzuar!

Tjera nga rubrika

Learta tregon se kush po ia përgatit darkën sonte

Teleteksti

Elita del me shoqe, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Miloti publikon foton më të ëmbël të djalit, shikoni sa shumë i ka ngjarë

Teleteksti

Nuk përmbahet Learta, tregon çka po i hahet më shumë gjatë kësaj shtatzënie

Teleteksti

Sara tregon si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë

Teleteksti

Goldi publikon foton e parë me djalin, vjen me mesazh prekës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë