Teleteksti
Sport

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

vojvoda-i-sjelle-3-pike-te-arta-torinos

Skuadra e Torinos ka arritur të shënojë fitore tejet të rëndësishme kundër Parmas me rezultat 1:0.

Golin e vetëm për Torinon e shënoi mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda.

Me këtë 3 pikësh, Torino ka 34 pikë pas 33 ndeshjeve. Klubi i Vojvodës është 4 pikë larg ‘zonës së kuqe’ dhe ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Parma gati veç se është përshëndetur me Serien A./Gazeta Sinjali Sporti/

Loading...

Tjera nga rubrika

Man City e feston titullin me një rekord në Premierligë

Teleteksti

Low së shpejti pritet ta marrë drejtimin e skuadrës së madhe turke

Teleteksti

Real Madridi po përgatit një ofertë për Lautaro Martinezin

Teleteksti

Aguero zyrtarizon kalimin tek Barcelona pas finales së Champions Leagues

Teleteksti

Lewandowski nuk e lëshon kësaj radhe ‘Këpucën e Artë’

Teleteksti

Lingard zgjidhet lojtari më i mirë i muajit në Premierligë, Steve Bruce merr çmimin e trajnerit të muajit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë