Teleteksti
Sport

Vritet në kazino mundësi i njohur shqiptar

Vritet në kazino mundësi i njohur shqiptar

Mundësi i përfaqësueses së Maqedonisë dhe anëtar i Klubit të mundjes “Tefejuz” Bunjamin Nuishi, është njëri nga viktimat e një grabitje që ndodhi në një kazino Bllacë të Maqedonisë, bëjnë të ditur nga klubi i tij.

Dy veta janë vrarë mbrëmë në një kazino në Bllacë të Shkupit. Policia ka njoftuar për rastin duke thënë se persona të maskuar me armë kanë ndërhyrë për grabitje dhe më pas ngjarja ka qenë e rëndë.

Sipas informacioneve, nga sulmi kanë ngelur të vrarë dy djem të rinj, V.H (22) nga Kosova dhe Bunjamin Nuishi (20) nga fsh.Krushopek i angazhuar si sigurim në kazino, i njohur si mundës i dalluar. Bunjamini ishte njëri nga mundësit e dalluar të klubit të mundjes “Tefejuz” të Shkupit. Ai në atë moment po punonte si sigurim në kazinon në Bllacë.

Nuishi konsiderohej si njëri prej mundësve më të mirë në Maqedonië e Veriut.

Loading...

Njëherit, Bujamini ishte edhe ushtar në Armatën e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Tjera nga rubrika

Rrezikon të humb sfidën ndaj Bayernit, Suarez vazhdon të jetë i prekur nga koronavirusi

Teleteksti

Zbulohen prapaskenat: Moratti ofroi 250 milionë euro për Lionel Messin

Teleteksti

E dhimbshme: Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp

Teleteksti

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

Teleteksti

Shtohen problem për Hazard, ja sa pritet të jetë jashtë fushës

Teleteksti

Sekreti i formës fantastike dhe rikthimi te Milan, rrëfehet Ibrahimovic

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë