Teleteksti
Lajme

Xhafer Tahiri: Do të ishte edhe më tragjike se humbja e 14 shkurtit nëse nuk do të arrijmë të rikthehemi

xhafer-tahiri:-do-te-ishte-edhe-me-tragjike-se-humbja-e-14-shkurtit-nese-nuk-do-te-arrijme-te-rikthehemi

Anëtari i Kryesisë së LDK-së Xhafer Tahiri ka folur për rënien e LDK-së në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Tahiri në DPT te Fidani në T7 tha se humbja e LDK-së në këto zgjedhje nuk duhet të merret si tragjike.

Sipas tij më tragjike do të ishte nëse LDK-ja nuk do të arrijë të kthehet në vendin ku ka qenë në skenën politike.

Ai shtoi se po të mos ishte ky rezultat i dobët i LDK-së, atëherë nuk do të kishte ndryshim kaq të madh në LDK.

Loading...

http://frontonline.net/
Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Tjera nga rubrika

Ja kujt mund t’i konfiskohet pasuria me ligjin e ri

Teleteksti.com

Presidentja thotë se s’mund të prioritizohet dialogu me Serbinë kur nuk sigurohen vaksinat për qytetarët e Kosovës

Teleteksti.com

Donika Gërvalla në KS: Populli votoi për t’u çliruar nga krimi dhe korrupsioni

Teleteksti.com

Detaje shokuese, si e privoi nga jeta tropojani dhëndrin në Gjakovë

Teleteksti.com

Këto janë të gjitha vendimet që mori Qeveria Kurti në mbledhjen e sotme

Teleteksti.com

Mbi 1 mijë të shëruar nga COVID-19 brenda një dite në Kosovë

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë