Teleteksti
Lajme

Xhafer Tahiri do të kandidojë përsëri për kryetar të Vushtrrisë

xhafer-tahiri-do-te-kandidoje-perseri-per-kryetar-te-vushtrrise

Anëtari i kryesisë së LDK, Xhafer Tahiri do të kandidojë përsëri edhe për një mandate për kryetar të Vushtrrisë.

Tahiri në emisonin “DPT te Fidani” në T7 thotë se do ta vazhdojnë edhe për një mandat qeverisjen e LDK-së në Vushtrri.

“Kemi edhe projektin e nxjerrjes së ekonomisë së Vushtrrisë nga kriza që pandemia COVID e ka bërë. Do ta vazhdojnë edhe për një mandat qeverisjen e LDK-së në Vushtrri. Askush nuk ka besuar se unë në vitin 2017 do të bëhem kryetar”, ka thënë Tahiri.

Teksa shton se duhet ta stabilizojnë LDK-në në Vushtrri dhe në gjithë Kosovën.

Loading...

Ai thotë se qytetarët janë të kënaqur me punën e tyre në këtë komunë.

“Të gjitha matjet në Vushtrri në opinionin publik tregojnë se knaqshmëria është e lartë”, thotë ai.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Sponsoruar

Të tjera

 • a-jeton-bashke-me-remzien,-gezimja-me-ne-fund-zbulon-gjithcka

  23:54 | 25 Mars 2021

 • enrique-pas-barazimit-me-greqine:-nuk-rrezikuam-shume-dhe-kjo-na-kushtoi

  23:53 | 25 Mars 2021

 • a-e-keni-ditur-sa-vite-diference-ka-gezimja-me-hamzen?

  23:39 | 25 Mars 2021

 • perfunduan-ndeshjet-e-para-kualifikuese-“katar-2022”,-keto-jane-rezultatet

  23:34 | 25 Mars 2021

 • 23:33 | 25 Mars 2021

 • 23:28 | 25 Mars 2021

 • 23:25 | 25 Mars 2021

 • e-dhimbshme:-keto-jane-fjalet-e-fundit-te-aktorit-shqiptar-para-se-te-vdiste-nga-covid-19

  23:24 | 25 Mars 2021

 • reja:-do-te-isha-i-kenaqur-nese-luajme-ne-angli-90-minuta-sikur-45-minutat-e-para-kunder-andorres

  23:16 | 25 Mars 2021

 • 23:12 | 25 Mars 2021

 • 23:09 | 25 Mars 2021

 • e-dhimbshme:-keto-jane-fjalet-e-fundit-te-aktorit-shqiptar-para-se-te-vdiste-nga-covid-10

  23:09 | 25 Mars 2021

Tjera nga rubrika

Selmanaj godet Osmanin: Personi që shante liderin e parties u bë kandidat për kryeministër

Teleteksti.com

Ja kujt mund t’i konfiskohet pasuria me ligjin e ri

Teleteksti.com

Presidentja thotë se s’mund të prioritizohet dialogu me Serbinë kur nuk sigurohen vaksinat për qytetarët e Kosovës

Teleteksti.com

Donika Gërvalla në KS: Populli votoi për t’u çliruar nga krimi dhe korrupsioni

Teleteksti.com

Detaje shokuese, si e privoi nga jeta tropojani dhëndrin në Gjakovë

Teleteksti.com

Këto janë të gjitha vendimet që mori Qeveria Kurti në mbledhjen e sotme

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë