Teleteksti
Vip/Kultura

Xhensila e uron Besin për ditëlindje me foton më të ëmbël

xhensila-e-uron-besin-per-ditelindje-me-foton-me-te-embel

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit.

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

Loading...

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë.

Tjera nga rubrika

Afronës nuk i bën përshtypjes 28 Nëntori, ja si është veshur sot

Teleteksti

Kush feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me Pavarësinë e Shqipërisë

Teleteksti

Si një ushtare e UÇK-së, Kallashi uron 28 Nëntorin me gjoksin jashtë

Teleteksti

Learta e do kaq shumë vjehrrën, ja çka bën për hatrin e saj

Teleteksti

Fifi vishet me dallam për 28 Nëntor, bëhet si një nuse e bukur

Teleteksti

Qëndresa na prezanton familjen, kaq bukurosh e paska vëllain

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë