Teleteksti
Sport

Zbulohet fanella e tretë e AC Milan për sezonin e ri

zbulohet-fanella-e-trete-e-ac-milan-per-sezonin-e-ri

Është zbuluar fanella e tretë e AC Milan që do të vishet nga futbollistët në edicionin e ri 2021/2022.

Fanella do të përmbajë dy vija të trasha në gjoks dhe mbi to do të jetë llogoja e PUMA-s dhe llogoja e kluibit.

Kjo do të vishet kur Milan do të luajë si mysafir. Fanellat u prezantuan nga faqja Footy Headlines.

/Gazeta Sinjali Sporti/

Loading...

Tjera nga rubrika

Man City e feston titullin me një rekord në Premierligë

Teleteksti

Low së shpejti pritet ta marrë drejtimin e skuadrës së madhe turke

Teleteksti

Real Madridi po përgatit një ofertë për Lautaro Martinezin

Teleteksti

Aguero zyrtarizon kalimin tek Barcelona pas finales së Champions Leagues

Teleteksti

Lewandowski nuk e lëshon kësaj radhe ‘Këpucën e Artë’

Teleteksti

Lingard zgjidhet lojtari më i mirë i muajit në Premierligë, Steve Bruce merr çmimin e trajnerit të muajit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë